Комбустіолог

Консультація комбустіолога Софіївська Борщагівка

Консультація і огляд комбустіолога

Комбустіологія – це галузь медицини, спрямована на лікування опіків різного походження та ступеня тяжкості, а також патологічних станів в організмі людини, що виникли внаслідок травм.

Проводяться клінічні дослідження і розробляються лікувально-профілактичні заходи, спрямовані як на лікування патологій, так і на профілактику їх виникнення.

Переваги комбустіології

Деякі пацієнти можуть потребувати реконструктивної хірургії опіку після того, як початкові рани загоїлися. Основною її метою є усунення естетичних дефектів і функціональних наслідків травми. Загоєння ран може обмежити, наприклад, нормальний рух шиї, плеча, рук або ніг. І лікар комбустіолог працює над тим, щоб повернути постраждалій частини тіла своє звичайне функціонування.

Які послуги надає медичний центр?

Як тільки опіки зажили або наблизилися до загоєння, а також, якщо обпалена поверхня шкіри невелика з розміром, проводити лікування можна буде амбулаторно. В комплекс послуг нашого медичного центру входить:

  • перша невідкладна допомога при опіках: термічних (відкритий вогонь, пар, кипляча рідина, розпечені предмети); хімічними речовинами (кислоти, важкі метали); електрикою або ультрафіолетовими променями
  • обробка опікових ран I-IV ступеня і пов'язки без застосування наркозу
  • надання допомоги при обмороженнях, які також прирівнюються до опіків
  • ведення гнійних ран, післяопікових ускладнень
  • лікування посттравматичної деформації шкіри (рубці, шрами)
  • пластика опікових пошкоджень і дефектів шкірного покриву
  • лікування післяопераційної рубцевої деформації за допомогою плазмотерапії.

Під час первинної консультації необхідно надати лікарю повну історію хвороби, включаючи інформацію про попередні хірургічні втручання, а також прийняття лікарських засобів. Комбустіолог проведе повне медичне обстеження, після чого вибере техніку та план лікування, який підходить саме вам. Спілкування має вирішальне значення для розуміння того, яких результатів терапії очікувати в довгостроковій перспективі.

Варіанти відновного лікування опіків

Залежно від характеру обпаленої поверхні шкіри пацієнту будуть призначатися різні процедури. Неоперативні методи можуть включати сучасні методики лікування, в залежності від місця та ступеня опіків.

У нашій приватній клініці реконструктивне лікування проводять кращі хірурги, лікарі-комбустіологи з величезним досвідом лікування опікових дефектів. Ми надаємо своїм пацієнтам професійні консультації, широкий спектр лабораторних досліджень, комплексну діагностику на сучасному медичному обладнанні та високий рівень сервісу.

У більшості випадків (близько 90%) люди отримують опіки саме вдома, особливо це стосується маленьких дітей. Тому найкращий спосіб боротьби з опіками – це їхнє запобігання.